Koronawirus

W związku z wprowadzeniem przez rząd RP kolejnego obostrzenia dotyczącego nakazu noszenia masek w miejscach publicznych Dyrekcja Przychodni Zdrowia w Słomnikach zaprasza pacjentów, objętych opieką przez lekarza POZ w Przychodni Zdrowia w Słomnikach, do odbioru bezpłatnych masek. Aktualnie zapraszamy do odbioru masek bawełnianych wielokrotnego użytku. Maski będą wydawane w Przychodni Zdrowia w Słomnikach w godzinach od 8 do 12 od 23.04.2020 r. do wyczerpania zamówionej obecnie ilości masek. Maski prosimy odbierać przez jedną osobę z rodziny po jednej dla każdego zadeklarowanego do Przychodni Zdrowia w Słomnikach pacjenta. Zapraszamy.
Szanowni Państwo,
z dniem 18 marca został uruchomiony adres mailowy rejestracja@spzozslomniki.pl, na który można składać zamówienia na leki stale podawane. W treści maila prosimy o wpisanie imię, nazwisko, adres, nazwę leku, dawkowanie i nr telefonu. Po wystawieniu recepty pracownicy skontaktują się z Państwem telefonicznie lub mailowo w celu podania 4-cyfrowego kodu odbioru leków w aptece.

uruchomiony został dodatkowy numer telefonu do rejestracji ogólnej: 12 385 70 78 wewn. 0.

Szanowni Pacjenci. 
W związku z wprowadzeniem w dniu 14.03.2020 r. stanu zagrożenia epidemicznego prosimy o przebywanie na terenie Przychodni w tym samym czasie nie więcej niż do 10 osób z zachowaniem co najmniej 1,5 m odległości od siebie. 
Jednocześnie w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne Państwa i personelu medycznego apelujemy o korzystanie z teleporad (porady udzielane przez telefon). 
Lekarz na podstawie telefonicznie przeprowadzonego wywiadu medycznego i oceny stanu zdrowia Pacjenta ma możliwość wystawienia zwolnienia lekarskiego (e-ZLA), e-skierowania oraz e-recepty, w razie konieczności lekarz przekaże 4-cyfrowy kod w celu odbioru leków w aptece. 
 
Dziękujemy za odpowiedzialne podejście do zaistniałej sytuacji.

Szanowni Rodzice i Opiekunowie Prawni.
Ze względu na wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego, zgodnie ze stanowiskiem Konsultanta Krajowego w dziedzinie Pediatrii w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne pacjentów, zawieszamy do odwołania wszystkie wizyty profilaktyczne dzieci, w tym szczepienia, które bez uszczerbku dla zdrowia dziecka mogą być wykonane w terminie późniejszym.

Szanowni Pacjenci.
Informujemy, że w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiczną, zmuszeni jesteśmy czasowo zawiesić udzielanie nieodpłatnych jak i komercyjnych świadczeń medycznych w zakresie rehabilitacji leczniczej.

Szanowni Pacjenci.
W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego mającego na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej przez wirus SARS-CoV-2, w trosce o Państwa i personelu medycznego bezpieczeństwo zdrowotne, od 16.03.2020 r. do odwołania czasowo zawieszamy udzielanie świadczeń medycznych w Poradni Stomatologicznej.
 
Pacjentów z bólem prosimy o kontakt m.in. z następującymi placówkami medycznymi:
  • Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna w Krakowie tel. 12 424 55 55, 12 424 54 70
  • Miejskie Centrum Stomatologii Śródmieście Sp. z o.o., tel. 12 423 24 28,
  • Denta-Med. całodobowo tel. 12 259 80 00
  • Centrum Stomatologiczne Medi-Dent Anna Dejworek tel. 609 813 636

Szanowni Pacjenci, dbajmy razem o bezpieczeństwo epidemiologiczne! Jeśli nie musisz – nie przychodź do Przychodni!

Zgodnie ze stanowiskiem Sanitarno-Epidemiologicznym każdemu pacjentowi, rodzicowi bądź opiekunowi prawnemu zgłaszającemu chęć wizyty do lekarza POZ NAJPIERW należy udzielić TELEPORADY. Tylko w sytuacjach KIEDY JEST TO NIEZBĘDNE pacjent powinien zostać umówiony na konkretną godzinę do lekarza POZ.

Zadzwoń pod nr: Rejestracja POZ 12 388 29 99 - możliwy jest telefoniczny kontakt z lekarzem, udzielenie przez niego TELEPORADY i wystawienie recepty, a w rezultacie wykupienie leków bez obecności w Przychodni. Lekarz telefonicznie poinformuje Państwa o 4-cyfrowym kodzie do odbioru recepty w aptece.  

Poradnia Pediatryczna Dzieci Chore – przyjmuje po uprzednim kontakcie telefonicznym: Rejestracja : 12 640 13 79 – lekarz decyduje o konieczności wizyty w Poradni bądź ograniczenia wizyty do TELEPORADY.

Poradnia Dzieci Zdrowe - zalecamy Rodzicom ROZWAŻENIE ZASADNOŚCI wykonywania w okresie zalecanej izolacji społecznej szczepień, bilansów i patronaży.

Pobieranie krwi do badań jest możliwe tylko w przypadku badań CITO lub PILNE oraz badanie wskaźnika INR.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zdrowia w Słomnikach, ul. św.Jadwigi Królowej 2 zaprasza do składania ofert w przetargu nieograniczonym na:

”Wynajem gabinetów lekarskich z przeznaczeniem na prowadzenie działalności medycznej (preferowana) lub innej”.

Oferujemy do wynajęcia nowe, klimatyzowane gabinety lekarskie na stałe lub zmienne godziny przyjęć pacjentów. Gabinety są przestronne i kompleksowo wyposażone. W ramach umowy utylizujemy odpady medyczne, zapewniamy podstawowe środki higieniczne i sprzątanie, zapewniamy szybki internet, do tego recepcja, poczekalnia, toaleta przystosowana dla niepełnosprawnych.

Wszyscy przyjmujący tutaj lekarze mogą pracować niezależnie.
Przychodnia Zdrowia w Słomnikach daje możliwość pełnej realizacji planów zawodowych pracującym tu specjalistom w komfortowych warunkach.
Wnętrza są przyjazne dla pacjenta, przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych, klimatyzowane i nowocześnie zaaranżowane.

Szczegółowe warunki przetargu określa specyfikacja dostępna na stronie: www.spzozslomniki.pl lup BIP

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz ofertowy ginekolog.doc)Formularz ofertowy ginekolog.doc[ ]56 kB2019-02-07 06:52
Pobierz plik (Formularz ofertowy laryngolog.doc)Formularz ofertowy laryngolog.doc[ ]56 kB2019-02-07 06:52
Pobierz plik (Formularz ofertowy okulistyka.doc)Formularz ofertowy okulistyka.doc[ ]56 kB2019-02-07 06:52
Pobierz plik (Formularz ofertowy urolog.doc)Formularz ofertowy urolog.doc[ ]56 kB2019-02-07 06:52
Pobierz plik (SIWZ ginekolog.doc)SIWZ ginekolog.doc[ ]61 kB2019-02-07 06:51
Pobierz plik (SIWZ laryngolog.doc)SIWZ laryngolog.doc[ ]61 kB2019-02-07 06:51
Pobierz plik (SIWZ okulista.doc)SIWZ okulista.doc[ ]60 kB2019-02-07 06:51
Pobierz plik (SIWZ urolog.doc)SIWZ urolog.doc[ ]60 kB2019-02-07 06:51
Pobierz plik (Wzór Umowy najmu lokalu-1.doc)Wzór Umowy najmu lokalu-1.doc[ ]73 kB2019-02-07 06:53
Co ma wspólnego Pieseł z e-receptą?
Co ma wspólnego Pieseł z e-receptą?