Koronawirus

Szanowni Pacjenci!

SPZOZ Przychodnia Zdrowia w Słomnikach zaprasza do osobistej bądź telefonicznej rejestracji na szczepienia przeciwko COVID-19 szczepionką Pfizer. Dysponujemy wolnymi terminami w czerwcu i w lipcu. Szczepimy także w wybrane soboty w czerwcu i w lipcu.


Szanowni Pacjenci!

Przychodnia Zdrowia w Slomnikach informuje, że zapotrzebowania na leki stale ordynowane można zgłaszać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na terenie Przychodni we wskazanym miejscu. Należy składać zapotrzebowania WYLACZNIE na leki stale ordynowane. Należy je zgłaszać z tygodniowym wyprzedzeniem.


784 585 221 - dodatkowa linia telefoniczna do SPZOZ Przychodnia Zdrowia w Słomnikach

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zdrowia w Słomnikach uprzejmie informuje, że od dnia 19.10.2020 r. zostaje uruchomiona dodatkowa linia telefoniczna dla pacjentów 784 585 221. Ze względu na ilość wykonywanych do Przychodni połączeń bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w trakcie ich realizacji.Szanowni Państwo,
z dniem 18 marca został uruchomiony adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na który można składać zamówienia na leki stale podawane. W treści maila prosimy o wpisanie imię, nazwisko, adres, nazwę leku, dawkowanie i nr telefonu. Po wystawieniu recepty pracownicy skontaktują się z Państwem telefonicznie lub mailowo w celu podania 4-cyfrowego kodu odbioru leków w aptece.

uruchomiony został dodatkowy numer telefonu do rejestracji ogólnej: 12 385 70 78 wewn. 0.

Szanowni Pacjenci. 
W związku z wprowadzeniem w dniu 14.03.2020 r. stanu zagrożenia epidemicznego prosimy o przebywanie na terenie Przychodni w tym samym czasie nie więcej niż do 10 osób z zachowaniem co najmniej 1,5 m odległości od siebie. 
Jednocześnie w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne Państwa i personelu medycznego apelujemy o korzystanie z teleporad (porady udzielane przez telefon). 
Lekarz na podstawie telefonicznie przeprowadzonego wywiadu medycznego i oceny stanu zdrowia Pacjenta ma możliwość wystawienia zwolnienia lekarskiego (e-ZLA), e-skierowania oraz e-recepty, w razie konieczności lekarz przekaże 4-cyfrowy kod w celu odbioru leków w aptece. 
 
Dziękujemy za odpowiedzialne podejście do zaistniałej sytuacji.
 

Szanowni Pacjenci, dbajmy razem o bezpieczeństwo epidemiologiczne! Jeśli nie musisz – nie przychodź do Przychodni!

Zgodnie ze stanowiskiem Sanitarno-Epidemiologicznym każdemu pacjentowi, rodzicowi bądź opiekunowi prawnemu zgłaszającemu chęć wizyty do lekarza POZ NAJPIERW należy udzielić TELEPORADY. Tylko w sytuacjach KIEDY JEST TO NIEZBĘDNE pacjent powinien zostać umówiony na konkretną godzinę do lekarza POZ.

Zadzwoń pod nr: Rejestracja POZ 12 388 29 99 - możliwy jest telefoniczny kontakt z lekarzem, udzielenie przez niego TELEPORADY i wystawienie recepty, a w rezultacie wykupienie leków bez obecności w Przychodni. Lekarz telefonicznie poinformuje Państwa o 4-cyfrowym kodzie do odbioru recepty w aptece.  

Poradnia Pediatryczna Dzieci Chore – przyjmuje po uprzednim kontakcie telefonicznym: Rejestracja : 12 640 13 79 – lekarz decyduje o konieczności wizyty w Poradni bądź ograniczenia wizyty do TELEPORADY.

Poradnia Dzieci Zdrowe - zalecamy Rodzicom ROZWAŻENIE ZASADNOŚCI wykonywania w okresie zalecanej izolacji społecznej szczepień, bilansów i patronaży.

Pobieranie krwi do badań jest możliwe tylko w przypadku badań CITO lub PILNE oraz badanie wskaźnika INR.

Co ma wspólnego Pieseł z e-receptą?
Co ma wspólnego Pieseł z e-receptą?