Koronawirus

Szanowni Pacjenci!

SPZOZ Przychodnia Zdrowia w Słomnikach zaprasza do osobistej bądź telefonicznej rejestracji na szczepienia przeciwko COVID-19 szczepionką Pfizer. Dysponujemy wolnymi terminami w czerwcu i w lipcu. Szczepimy także w wybrane soboty w czerwcu i w lipcu.


Szanowni Pacjenci!

Przychodnia Zdrowia w Slomnikach informuje, że zapotrzebowania na leki stale ordynowane można zgłaszać na adres mailowy rejestracja@spzozslomniki.pl oraz na terenie Przychodni we wskazanym miejscu. Należy składać zapotrzebowania WYLACZNIE na leki stale ordynowane. Należy je zgłaszać z tygodniowym wyprzedzeniem.


784 585 221 - dodatkowa linia telefoniczna do SPZOZ Przychodnia Zdrowia w Słomnikach

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zdrowia w Słomnikach uprzejmie informuje, że od dnia 19.10.2020 r. zostaje uruchomiona dodatkowa linia telefoniczna dla pacjentów 784 585 221. Ze względu na ilość wykonywanych do Przychodni połączeń bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w trakcie ich realizacji.Szanowni Państwo,
z dniem 18 marca został uruchomiony adres mailowy rejestracja@spzozslomniki.pl, na który można składać zamówienia na leki stale podawane. W treści maila prosimy o wpisanie imię, nazwisko, adres, nazwę leku, dawkowanie i nr telefonu. Po wystawieniu recepty pracownicy skontaktują się z Państwem telefonicznie lub mailowo w celu podania 4-cyfrowego kodu odbioru leków w aptece.

uruchomiony został dodatkowy numer telefonu do rejestracji ogólnej: 12 385 70 78 wewn. 0.

Szanowni Pacjenci. 
W związku z wprowadzeniem w dniu 14.03.2020 r. stanu zagrożenia epidemicznego prosimy o przebywanie na terenie Przychodni w tym samym czasie nie więcej niż do 10 osób z zachowaniem co najmniej 1,5 m odległości od siebie. 
Jednocześnie w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne Państwa i personelu medycznego apelujemy o korzystanie z teleporad (porady udzielane przez telefon). 
Lekarz na podstawie telefonicznie przeprowadzonego wywiadu medycznego i oceny stanu zdrowia Pacjenta ma możliwość wystawienia zwolnienia lekarskiego (e-ZLA), e-skierowania oraz e-recepty, w razie konieczności lekarz przekaże 4-cyfrowy kod w celu odbioru leków w aptece. 
 
Dziękujemy za odpowiedzialne podejście do zaistniałej sytuacji.

Szanowni Pacjenci, dbajmy razem o bezpieczeństwo epidemiologiczne! Jeśli nie musisz – nie przychodź do Przychodni!

Zgodnie ze stanowiskiem Sanitarno-Epidemiologicznym każdemu pacjentowi, rodzicowi bądź opiekunowi prawnemu zgłaszającemu chęć wizyty do lekarza POZ NAJPIERW należy udzielić TELEPORADY. Tylko w sytuacjach KIEDY JEST TO NIEZBĘDNE pacjent powinien zostać umówiony na konkretną godzinę do lekarza POZ.

Zadzwoń pod nr: Rejestracja POZ 12 388 29 99 - możliwy jest telefoniczny kontakt z lekarzem, udzielenie przez niego TELEPORADY i wystawienie recepty, a w rezultacie wykupienie leków bez obecności w Przychodni. Lekarz telefonicznie poinformuje Państwa o 4-cyfrowym kodzie do odbioru recepty w aptece.  

Poradnia Pediatryczna Dzieci Chore – przyjmuje po uprzednim kontakcie telefonicznym: Rejestracja : 12 640 13 79 – lekarz decyduje o konieczności wizyty w Poradni bądź ograniczenia wizyty do TELEPORADY.

Poradnia Dzieci Zdrowe - zalecamy Rodzicom ROZWAŻENIE ZASADNOŚCI wykonywania w okresie zalecanej izolacji społecznej szczepień, bilansów i patronaży.

Pobieranie krwi do badań jest możliwe tylko w przypadku badań CITO lub PILNE oraz badanie wskaźnika INR.

Ważne informacje

loading...
Ważne informacje

Programy medyczne

loading...
Programy medyczne

Nasza przychodnia dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną z wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnym sprzętem medycznym.

NFZ KrakówW ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia zapewniamy bezpłatną opiekę lekarzy rodzinnych, pediatrów, stomatologów oraz chirurga. Oferujemy państwu możliwość wykonania bezpłatnych badań obejmujących podstawową diagnostykę zleconych przez lekarzy naszej przychodni (badania krwi, moczu, ekg, usg, rtg oraz spirometria).

Alab LaboratoriaDla osób nie będących naszymi pacjentami istnieje możliwość wykonania badań odpłatnych. Materiał do badań analitycznych pobierany jest w naszej przychodni jak również w Krakowie, w siedzibie Alab Laboratoria al. 29-go Listopada 155c.

W oparciu o finansowanie z Narodowego Funduszu Zdrowia zapewniamy bezpłatne badania rentgenowskie wykonywane w centrum medycznym iMed 24 z siedzibą w Krakowie ul. Prof. M. Życzkowskiego 29.

By zapisać się do do naszej placówki należy jedynie wypełnić deklarację dostępną w rejestracji. Nasi pracownicy pomogą uzupełnić dokumenty i odpowiedzą na wszelkie państwa pytania.

W ramach bezpłatnych usług dla osób ubezpieczonych punkt szczepień prowadzi szczepienia dzieci w wieku od 0 do 18 lat(są to szczepienia wykonywane zgodnie z kalendarzem szczepień) oraz osób dorosłych.

Co ma wspólnego Pieseł z e-receptą?
Co ma wspólnego Pieseł z e-receptą?